Iğdır Sağlamlık Raporu

Deprem Testi

Sağlamlık Raporu

Sağlamlık Testi

Dayanıklılık Raporu

Dayanıklılık Testi

Iğdır Sağlamlık Raporu

Mühendislik, İnşaat, Hizmet alanında deneyimli ve profesyonel bir Şirket olan Statik Proje, siz değerli Kişiler Iğdır bölgesinde Deprem Testi, Bina Sağlamlık Raporu ve Testi, Bina Dayanıklılık Raporu ve Testi hizmeti vermektedir.

Deprem Testi, Bina Sağlamlık Raporu ve Testi, Bina Dayanıklılık Raporu ve Testi denildiğinde yılların verdiği çalışma ile lider Şirket olma yolunda ilerlerken,

  • Iğdır Deprem Testi
  • Iğdır Sağlamlık Raporu
  • Iğdır Sağlamlık Testi
  • Iğdır Dayanıklılık Raporu
  • Iğdır Dayanıklılık Testi

gibi konularda siz saygıdeğer Kişiler gereken tüm desteği sağlıyoruz.

Iğdır Sağlamlık Raporu denildiği zaman Mühendislik, İnşaat, Hizmet sektöründeki öncü konumumuz ile ilerlerken, Kişiler en uygun Deprem Testi, Bina Sağlamlık Raporu ve Testi, Bina Dayanıklılık Raporu ve Testi fiyatları ile hızlı, kaliteli ve güvenli çözümler sunmaktayız.

Bizlere Iğdır bölgesinden https://www.statikproje.gen.tr İnternet sitemizde yer alan telefon numaramız ve mail adresimiz ile her zaman ulaşabilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey bizi aramak. Statik Proje, yılların verdiği deneyimle siz değerli Kişiler Deprem Testi, Bina Sağlamlık Raporu ve Testi, Bina Dayanıklılık Raporu ve Testi hizmeti vermektedir.

Iğdır Sağlamlık Raporu - Statik Proje

Deprem Testi, mevcut binanın durumunu ölçülmesi için yapılır. Mevcut yapı ve yeni yapıda yapılacak bina sağlamlık ve dayanıklılık testi kullanım amacına göre TBDY2018 15. Maddede belirtilen şartlara göre sınırlı ve kapsamlı şeklinde sağlamlık ve dayanıklılık raporları hazırlanır. Yapının kullanım amacına teknik rapor içerikleri oluşturulur. Kullanım amacı olarak okul, hastane, işyeri vb. yapılar için ayrı hesaplamalar yapılır. Deprem testi hazırlanırken yönetmelik gereği performans analizi hazırlama yetkisi için kat sayısına göre: Bina sağlamlık-dayanıklılık testleri kurum açılışları içinde istenmektedir. Faaliyet amacına göre statik hesaplamalar yapılarak okul, hastane, spor salonları, yurtlar gibi. Yapılarda kullanıma uygunluğu belirlemek amacıyla yapılır. Deprem Testleri mevcut yapılarda yapılmadan önce Rölövelerin çıkartılması, bina geometrisinin belirlenmesi ve tasarım detayları belirlenmesi, Yapının bulunduğu bölge ve deprem riskleri ve potansiyeli tespit edilmesi, teknik raporların hazırlanması, bina 3d statik görünümünün oluşturulması, alınmış önlemler belirtilmesi, zemin ve temel tahkiklerinin yapılması, zemin parametrelerin belirlenmesi, Zemin değerlerinin belirlenmesi, taşıyıcı elamanların kapasitesi, yapı sistemi, yerel zemin koşulları ve deprem sismik değerleri belirlenir. Laboratuvar işlemlerinin doğru ve kontrollü yapılması, Karot işlemleri, karot numunesi alınması, kesmesi, başlık dayanımı ve basınç deneyi Sıyırma yapılması, donatı çapının belirlenmesi, nervürlü olup olmadığı tespiti, donatı etriye mesafe ve korozyon ölçümü, röntgen çekimi, yapı elemanının üzerinde x ve y yönünde donatı çapının ve mesafelerinin ölçülmesi, statik rölövelerin çıkartılması, statik çizimi, statik analizi, nonlineer analizi ve performans analizlerinin şartlarının belirlenmesi, taşıma gücü ve ilgili yönetmeliklerin tasarım kriterlerinin incelenmesi, Test sonuçlarının değerlendirilerek, deprem riski altında performans seviyesini tespit etmek yetersiz olanlara güçlendirme ve iyileştirmelerin gerçekleştirilerek mevcut bina can ve mal güvenliğinin sağlanması hedeflenmektedir. İşlemlerin doğru ve kapsamlı yapılması önemlidir.

Sağlamlık Raporu Denildiğinde Akla Gelen Iğdır Lider Şirket - Statik Proje

Mühendislik, İnşaat, Hizmet alanında öncü Şirket olan Statik Proje, Deprem Testi, Sağlamlık Raporu, Sağlamlık Testi, Dayanıklılık Raporu, Dayanıklılık Testi konularında siz değerli Kişiler artan tecrübe, birikim ve deneyimler ile daha kaliteli bir hizmeti buluşturmaktan gurur duyar.

Statik Proje olarak, 7 gün, 24 saat Kişiler hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Deprem Testi, Bina Sağlamlık Raporu ve Testi, Bina Dayanıklılık Raporu ve Testi hizmetinde, Mühendislik, İnşaat, Hizmet alanında Türkiye'nin her yerinde verdiğimiz hizmetlerde sonuna kadar Kişiler, güzel bir hizmet vermeye devam ediyoruz.

Bu hizmetlerde de kalitenin en iyisini Kişiler sunmaktayız.

Bizlerden Sağlamlık Raporu hakkında bilgi almak için Iğdır ve diğer bölgelerden 365 gün boyunca ulaşabilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.

Iğdır Sağlamlık Raporu İletişim

Iğdır bölgesinde Sağlamlık Raporu hizmeti almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Statik Proje olarak biz Kişiler, Deprem Testi, Sağlamlık Raporu, Sağlamlık Testi, Dayanıklılık Raporu, Dayanıklılık Testi hizmetleri sunuyoruz.

Siz de Sağlamlık Raporu hakkında soru sormak için ve detaylı bilgiye ulaşmak için bizlere


 0533 193 92 32 info@statikproje.gen.tr 0212 550 35 51

iletişim alanlarından ulaşabilirsiniz.